Наші послуги

Бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги, що надає наша компанія

Бухгалтерські послуги для юридичних осіб (ТОВ, ПП)

Бухгалтерські послуги для підприємця (ФОП)

Ведення різних ділянок бухгалтерського обліку, внутрішні перевірки

Внутрішні перевірки

Враховуючи складність українського законодавства у сфері бухгалтерського та податкового обліку, бухгалтерські послуги сьогодні є досить затребувані серед суб’єктів господарської діяльності, а особливо серед підприємств малого та середнього бізнесу.

Ведення бухгалтерського та податкового обліку підприємства

Формування облікових і податкових документів

Оформлення банківських (в тому числі валютних) і касових операцій

Нарахування заробітної плати працівникам та обов’язкових платежів, пов’язаних з її виплатою

Юридичні послуги

Усі види юридичних послуг від ПП «Комплексні рішення». У нас ви отримаєте оперативну допомогу в вирішенні будь якого-юридичного питання, зв’язаного з вашим бізнесом.

Реєстрація підприємств і ФОП

Юрист розробляє установчу документацію, підбирає КВЕД, допомагає вибрати оптимальну організаційно-правову форму.

Ліквідація підприємств і ФОП

Включають допомогу у визначенні причини ліквідації, аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості, підготовку до ліквідації обраним способом.

Отримання сертифікатів і ліцензій

Юрист допомагає сформувати пакет документів і забезпечити відповідність усім вимогам для оформлення потрібного дозволу з першого разу.

Супровід угод

Створення або перевірка договорів і контрактів

Маркетингові послуги

Усі види маркетингових послуг від ПП «Комплексні рішення». У нас ви отримаєте оперативну допомогу в вирішенні будь-якого питання в області маркетингу, зв’язаного з вашим бізнесом.

Створення сайтів

Створення бізнес сайтів, лендінгів та інтернет магазинів «під ключ». Установка E-commerce, онлайн оплат. Створюємо сайти, які залишать ваших конкурентів позаду.

SEO просування

Пошукова оптимізація, збільшення конверсійного органічного трафіку на сайт. Проведення аудиту Вашого сайту. Робота над внутрішньою та зовнішнєю  оптимізацією сайту.

Усі види зовнішньої та онлайн реклами

Надаємо послуги Контекстної реклами (пошукова реклама, контекстно-медійна, товарна реклама в Merchant Center Google), SMM просування ( ведення соціальних мереж, таргетована реклама в Facebook и Instagram), email-маркетинг

Дизайн

Створення UI / UX дизайну сайтів; дизайн рекламних онлайн-банерів для Google Ads, Facebook, Instagram, а також розробка візиток, банерів, листівок, стендів, банерів, оформлення вітрин, брендування авто тощо.

Зв'язатись з нами

Уся наша робота базується на дотриманні основних принципів, які визначають підходи до роботи з клієнтами та дозволяють досягти найкращого результату.

Залишіть нам запит і ми з Вами зв’яжемось найближчим часом